Arrestohen dy persona të dyshuar për prostitucion

Arrestohen dy persona të dyshuar për prostitucion

Policia e Kosovës ka arrestuar në Prishtinë dy persona për prostitucion.

Dy të dyshuarit janë dërguar në ndalim për katër dhjetë orë.

Policia e Kosovës deklaroi se “Policia e Kosovës, vazhdon të mbetet e përkushtuar në parandalimin e aktiviteteve të ndryshme kriminale si dhe sjelljen para organeve të drejtësisë së personave të dyshuar”. /Insajderi.com