Arrestohen tre meshkuj dhe një femër për prostitucion

Arrestohen tre meshkuj dhe një femër për prostitucion

Policia raporton se ka arrestuar katër persona të dyshimtë, një femër dhe tre meshkuj pasi që kanë kryer veprën penale, prostitucion.

Rasti ka në rrugën “Dëshmorët e Kombit në Vushtrri.

Të dyshuarit pas intervisitimit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt. /Insajderi.com