Nëna mbytë foshnjën e porsalindur në Prizren, gjendet në tavanin e shtëpisë

Nëna mbytë foshnjën e porsalindur në Prizren, gjendet në tavanin e shtëpisë

Është arrestuar një grua pasi që dyshohet se kishte mbytur foshjën e saj të porsalindur.

Policia ka raportuar se trupi i pa jetë është gjetur në tavanin e shtëpisë, ndërsa e dyshuara është dërguar në mbajtje.

“Trupi i pajetë i foshnjës është gjetur në tavanin e shtëpisë dhe me vendim të prokurorit është dërguar në IML për obduksion, ndërsa e dyshuara është e arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatën e Policisë