Arrestohet i dyshuari për keqpërdorim seksual të së miturës

Arrestohet i dyshuari për keqpërdorim seksual të së miturës

Policia e Kosovës dje ka arrestuar një person i cili dyshohet se në Rahovec ka kishte keqpërdorur seksualisht një femër të moshës së mitur.

“Në lidhje me rastin raportohet se me 23.04.2019 është identifikuar dhe është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.