Arrestohet pasi kërcënon ish të dashurën dhe familjen e saj

Arrestohet pasi kërcënon ish të dashurën dhe familjen e saj

Një person është arrestuar pasi kishte kanosur një femër dhe familjen e saj.

Bëhet e ditur se më herët ishin në një lidhje dashurie.

Personi  është arrestuar në Prishtinë, ndërsa me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka kanosur viktimën dhe familjen e saj, vlen të ceket se i dyshuari dhe viktima ishin në lidhje dashurie. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, raportoi Policia e Kosovës. /Insajderi.com