Arrestohet pasi sulmoi fizikisht policin

Arrestohet pasi sulmoi fizikisht policin

Policia e Kosovës ka bërë të dje ka arrestuar një person i cili kishte sulmuar fizikisht një zyrtar policor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti ka fyer dhe sulmuar fizikisht njërin nga zyrtarët policor”, thuhet në raport.

Pas intervistimit policia thotë se me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./Insajderi.com