Arretohet një 34 vjeçae, e dyshuar për vjedhje

Arretohet një 34 vjeçae, e dyshuar për vjedhje

Një grua 34 vjeçare në Mitrovicën e Jugut është arrestuar për shkak të dyshimeve për vjedhje.

Ajo besohet të ketë vjedhur në dyqane dhe të qendrave tregtare, raporton Insajderi.

“Në cilësi të provave materiale tek e dyshuara janë gjetur dhe janë sekuestruar mallra dhe gjësende të ndryshme”, thuhet në njoftim e Policisë.

Pas procedurave intervistuese, me urdhër të prokurorit të rastit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt. /Insajderi.com