Asnjë i vdekur me COVID-19

Asnjë i vdekur me COVID-19

Si pasojë e Coronavirusit nuk është raportuar asnjë i vdekur në njëzetekatërorët e fundit.

Lajmin e ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj.

Zemaj tha se janë 33 raste me COVID-19 gjatë ditë së fundit dhe 46 të shëruar. /Insajderi.com

Postimi i Zemajt

Takimi me regjisorin e mirënjohur, mikun tim Saimir Kumbaron, është çdo herë i mirëseardhur.Vlerësimi për punën tonë…

Gepostet von Armend Zemaj am Donnerstag, 8. Oktober 2020

Njoftimi i Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik: 

 

 

92 TË SHËRUAR DHE 49 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK…

Gepostet von Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës am Mittwoch, 7. Oktober 2020