Autobusi aksidentohet me veturën, mbetet i vdekur një burrë

21.11.2017 11:51
Autobusi aksidentohet me veturën, mbetet i vdekur një burrë

Në fshatin Bresalc të Gjilanit dje në mesditë është raportuar një aksident trafiku në mes të një veture dhe autobusi.

“Përveç dëmeve materiale lëndime vdekjeprurëse ka pësuar viktima mashkull shqiptar, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes ndërsa lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.