Babai i dehur e rrah djalin e droguar

Babai i dehur e rrah djalin e droguar

Policia e Kosovës në Gjakovë ka arrestuar dy të dyshuar; baba dhe djalë, kjo pasi babai në gjendje të dehur ka sulmuar me shkop druri djalin e tij.

Ndërsa viktima ishte përdorues i substancave narkotike.

Përpos kësaj djali dyshohet se kishte vjedhur një llap-top në shtëpi dhe e kishte dërguar për kthim të një borxhi.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet. /Insajderi.com