Babi dhe vëllai rrahin vajzën nga Drenasi

Babi dhe vëllai rrahin vajzën nga Drenasi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të cilët dyshohen për dhunë në familje

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Drenas, ku të dyshuarit, babë e bir, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës respektivisht motrës.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./Insajderi.com