Bashkëatdhetarit ia vjedhin parasportën – Policia jep detaje

Bashkëatdhetarit ia vjedhin parasportën – Policia jep detaje

 

 

Një person gjersa ishte duke udhëtuar me autobus në linjën Tiranë- Prishtinë i janë vjedhur gjësende të vlefshme.

Sipas Policisë së Kosovës vjedhje ka ndodhur nga persona të panjohur, dje rreth orës 03:00.

Të njëjtit ia kanë vjedhur çantën në të cilën kishte pasaportën e SHBA-së, pasaportën e Kosovës dhe një shumë parash.