Berisha: Facebooku im është hapur në Nish të Serbisë

Berisha: Facebooku im është hapur në Nish të Serbisë

Ka reaguar përsëri anëtari i NISMA-së, Zafir Berisha, rreth hakimit që i është bërë rrjetit të tij social, Facebook, njofton Insajderi.

Berisha ka shkruar se “sipas të dhënave që ai disponon, del që llogaria e tij e Facebookut është hapur 17 orë më parë në Nish të Serbisë”.

Tutje Berisha në statusin e tij ku e bën këtë sqarim, e ka shoqëruar dhe me foto ku shihen profile të ndryshme që e kanë shpërndarë postimin ku dikush kishte shkruar në llogarinë e tij./Insajderi.com

Të nderuar miq,Besoj se e dini se dje para orës 21 dikush ka hakuar fb tim, mirpo ajo që dëshiroj ta ndaj me ju, janë…

Gepostet von Zafir Berisha am Dienstag, 22. September 2020