Besnik Tahiri viziton sot Ferizajn dhe Vitinë

Besnik Tahiri viziton sot Ferizajn dhe Vitinë

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Besnik Tahiri, gjate ditës së sotshme me datë 02.09.2020 do të bëjë vizitë në qytetin e Ferizajt dhe te Vitisë, njofton Insajderi.

Gjatë vizitës ne Ferizaj, Tahiri do të takohet më kryetarin e Komunës së Ferizajt, Agim Aliun, në orën 10:00.

Ndërsa në orën 13:00, do të jetë për vizitë në Komunën e Vitisë./Insajderi.com