Bie bora e parë në Kosovë

Bie bora e parë në Kosovë

Bora e parë është shënuar sot në vendin malor në Brezovicë.

Kurse për vende e rrafshta Instituti Hidrometeorologjik i Kosovë sa njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, ku temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9-11 gradë Celsius/Insajderi.com

Brezovica live. Snow ❄️ snow ❄️ snow ❄️

Posted by Brezovica.info on Thursday, 15 November 2018