Bie nga lartësia e ndërtesës një person në Prishtinë

Bie nga lartësia e ndërtesës një person në Prishtinë

Një person është rrëzuar nga lartësia e një objekti në Prishtinë, njofton Insajderi.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:15.

Rastin për Insajderi-n e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 11:15 është raportuar për një person të rënë nga lartësia e një objekti. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave që karakterizojnë rastin. Po ashtu janë ftuar edhe ekipet mjekësore për dhenien e ndihmës së nevojshme”, ka thënë Ahmeti./Insajderi.com