Burri dhe gruaja rrahën në mes veti

Burri dhe gruaja rrahën në mes veti

Në Mamushë ka ndodhur një rrahje fizike në mes një burri dhe gruaje.

Kjo përleshje ka ardhur pas një mosmarrëveshje dhe pas tretmanit mjekësor burri është dërguar në mbajtje.

“Pas një mosmarrëveshje mes veti janë rrahur dy të dyshuar burrë dhe grua. Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistomi i dyshuari mashkull kosovar dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. /Insajderi.com/