Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k…

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k…

Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas zhvillimeve të fundit ku Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK nuk po mund të arrijnë një marrëveshje për bashkëqeverisje.

Statusi i tij është pritur me reagime nga më të ndryshmet. Komentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar gjithashtu.

LDK ma honksh kakën

Gepostet von Patris Berisha am Freitag, 17. Januar 2020