Burri rrah gruan, lirohet

Burri rrah gruan, lirohet

Në Fushë Kosovë është arrestuar një person, që i njëtjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij.

Viktima pas rrahjes ka pranuar tretman mjekësor në spital. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët ajne liruar, njofton policia.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka rrahur bashkëshorten e tij viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.