Daut Haradinaj e ka kaluar virusin COVID-19

Daut Haradinaj e ka kaluar virusin COVID-19

Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka thënë se e ka kaluar virusin COVID-19

Ai tha se disa herë ka bërë testimin dhe ka rezultuar se e ka kaluar Coronavirusin.

“Të nderuar miq, e kam bërë testin disa herë të fundit, dhe më ka rezultuar që kam kaluar virusin COVID-19. Të gjithë atyre që po përballen me këtë pandemi ju uroj shëndet”, ka shkruar Haradinaj. /Insajderi.com

 

Të nderuar miq, e kam bërë testin disa herë të fundit, dhe më ka rezultuar që kam kaluar virusin COVID-19. Të gjithë atyre që po përballen me këtë pandemi ju uroj shëndet.

Gepostet von Daut Haradinaj am Dienstag, 6. Oktober 2020