Daut Haradinaj i dëshiron Albin Kurtit shërim të shpejtë

Daut Haradinaj i dëshiron Albin Kurtit shërim të shpejtë

Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, i ka uruar shërim të shpejtë liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit, i cili u diagnostikua me COVID-19.

Kurti përmes Facebook-ut njoftoi opinionin publik se ka rezultuar pozitiv dhe se tashmë gjendet në vetëizolim.

“Shërim të shpejtë Albin”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e tij Facebook. /Insajderi.com