Dehet, sulmon vëllain, arrestohet

Dehet, sulmon vëllain, arrestohet

Nën-ndikim të alkoolit sulmoi vëllain e tij – për këtë vepër edhe u arrestua.

Ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 19:45 në Ferizaj, përcjell Insajderi.

Viktima pësoi lëndime trupore dhe si rezultat i kësaj mori tretman mjekësor.

Ndërsa, agresori me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com