Nano në një intervist�" />

Deklarohet prapë Mustafa Nano – Tregon se a i ka rënë pishman për fjalët ndj kosovarëve

Deklarohet prapë Mustafa Nano – Tregon se a i ka rënë pishman për fjalët ndj kosovarëve

Deklarata e publicistit Mustafa Nano, ka irrituar kosovarët kur ka thënë për një të përditshme në Sheperin se shqiptarët e Kosovës kanë gjak serb.

Nano në një intervistë për emisionin FRONTAL në T7 ka dhënë shpjegime për atë dhe ka thënë se nuk është aspak pishman .

Në këtë intervistë, ai ka folur edhe për shqiponjat e ngritura në rusi nga futbollistët Granit Xhaka dhe Xherdan Shaiqir gjatë lojës që kishin me Serbinë në kampionatin botëror.