Ish-deputueti i VV-së: Kemi fituar mbi 50% të votave

Ish-deputueti i VV-së: Kemi fituar mbi 50% të votave

Deputeti në legjislaturës e fundit, Artan Abrashi, ka deklaruar se Lëvizja Vetëvendosje ka arritur mbi 50% të votave, përcjell Insajderi.

“Numërimi vazhdon”, ka shkruar ai në Facebook.

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve janë duke u numëruar votat me kusht, të diasporës dhe të personave me aftësi të kufizuara.

Pas numërimit të këtyre votave, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve publikon dhe certifikon ato rezultate përfundimtare. /Insajderi.com

 

VETËVENDOSJE! mbi 50%
Numërimi vazhdon ✊

Posted by Artan A. Abrashi on Saturday, 27 February 2021