Deputeti i LDK-së: Ky vit ishte i mbrapshtë

Deputeti i LDK-së: Ky vit ishte i mbrapshtë

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka thënë se viti 2020 është “vit i mbrapshtë”.

Ai shkroi në Facebook se përpos pandemisë COVID-19, ky vit ka qenë “mbrapshtë” edhe për politikën kosovare, njofton Insajderi.

“Ku vullneti i votuesit u vendosë në pazar tavolinash e marrëveshjet u bënë nën tavolina”, ka shkruar ai ndër tjerash.

Avdyli, ka votuar kundër Qeverisë Hoti dhe ka qenë ithtar i koalicionit në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës. /Insajderi.com

Viti 2020 viti mbrapshtë ku më shumë shkruamë -Ngushllime sesa Urime. Vit i mbrapshtë ku izolimi u bë sinonim i…

Gepostet von Haxhi Avdyli am Samstag, 29. August 2020