Deputetja Musliu tallet me ‘kërcënimet’ e LDK-së

Deputetja Musliu tallet me ‘kërcënimet’ e LDK-së

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka ironizuar me deklarimet e deputetit të LDK-së, Naser Osmani.

“Kem duke e prishë koalicionin por kur na kërcënuan që s’e njohin Presidentin, dy këmbët në dhe na i shtinë”, ka shkruar deputetja Musliu në facebook.

Deputeti i LDK-së, Naser Osmani, dje ka deklaruar se nëse prishet koalicioni, atëherë LDK-ja nuk do ta njohë Hashim Thaçin si president./Insajderi.com