Kandidatja për deputete që mori më së paku vota në VV

Kandidatja për deputete që mori më së paku vota në VV

Lumnije Mikullovci, ka marrë më së paku vota në listën e kandidatëve për deputetë

Ajo mori vetëm 1.412 vota në total, përcjell Insajderi.

Lummija njihej si bashkëshortja e artistit dhe ish-deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Adem Mikullovcit.

Mikullovci vdiq në më 15 shkurt të vitit 2020. /Insajderi.com