‘Dështon Policia’, i dyshuari iu ikë – Ende në arrati

‘Dështon Policia’, i dyshuari iu ikë – Ende në arrati

Dje në fshatin Dobërdol të Klinës, gjatë ndjekjes nga Policia e Kosovës, i dyshuari mashkull K/Shqiptar, ka arritur të u ikë policëve, shkruan Gazeta Insajderi.

Atij, i kishte rënë xhaketa në tokë në gjep të së cilës policia kishin gjetur dhe konfiskuar një karikator të armës së zjarrit.

“Raportohet se gjatë ndjekjes të dyshuarit mashkull K-Shqiptar në xhaketën e cila i kishte rënë të tokë është gjetur dhe konfiskuar një karikator i armës së zjarrit. I dyshuari gjendet në arrati”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Rasti është duke u hetuar./ Insajderi.com