Dhunë fizike në mes katër personave në Prishtinë, arrestohen.

Katër persona janë arrestuar pasi u rrahën mes veti.

Dhunë fizike në mes katër personave në Prishtinë, arrestohen.

Në Prishtinë Janë arrestuar katër persona të cilët pas një mosmarrëveshje ishin rrahur në mes vete.

Si pasoj tre prej tyre kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Lëndime trupore ka pësuar edhe një femër e cila ka pranuar tretman mjekësor, njofton Policia e Kosovës.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit katër të dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 48 orë, rasti vazhdon të hetohet./Insajderi.com/