" />

Dhunohet një e mitur në Gjilan

Dhunohet një e mitur në Gjilan

Një femër e mitur dyshohet se është dhunuar në Gjilan.

Për dhunimin e saj ka raportuar në Polici nëna e saj.

Ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 16:00, bazuar në raportin njëzetekatër orësh të Policisë.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ndërsa viktima do të dërgohet për ekzaminim mjekësor. /Insajderi.com