Digjet një veturë në “Kodrën e Diellit” në Prishtinë

Një veturë është përfshirë nga zjarri para pak cashtesh në një parking në Prishtinë, në lagjen Kodra e Diellit.

Sipas raportimeve të para, në vend ngjarje janë zjarrfikësit.

Gazeta Insajderi, ka njoftuar edhe Policinë e Kosovës mirëpo ata kanë thënë se nuk janë në dijeni me këtë rast dhe shumë shpejt do të ju informojë për detaje. /Insajderi.com