Digjet vetura afër Gjykatës Kushtetuese në Prishtinë

Digjet vetura afër Gjykatës Kushtetuese në Prishtinë

Një veturë e tipit ‘Citroen’ para pak minutash është përfshirë nga flakët në rrugën ‘Luan Haradinaj’, në Prishtinë.

Policia dhe zjarrfikësit tashmë janë në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet ende nëse ka pasur të lënduar apo shkaqet që kanë quar deri tek përfshirja e veturës nga zjarri.