Digjet vetura në lagjen Bregu i Diellit

Digjet vetura në lagjen Bregu i Diellit

Është djegur sot një veturë në lagjen Bregu i Diellit, në rrugën “Xheladin Hana” në Prishtinë, raporton Gazeta Online Insajderi.

Rasti ka ndodhur rreth orës 19:30, derisa vetura është identifikuar të jetë Audi 80.

Zjarrfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe e kanë lokalizuar zjarrin.

Të pranishem në vendin e ngjarjes janë edhe Policia e Kosovës, ndërsa rruga është e bllokuar për qarkullim. /Insajderi.com