Pak minuta pasi e grabitën nj" />

Disa minuta pas vjedhjes, policia në Malishevë arreston hajnat

Disa minuta pas vjedhjes, policia në Malishevë arreston hajnat

Policia e Kosovës e ka dëshmuar edhe një herë profesionalizmin e lartë që ka me reagimin e shpejtë sikur në rastin e një vjedhjeje në Malishevë.

Pak minuta pasi e grabitën një lokal, hajnat u prangosën nga organet e rendit dhe ligjit, raporton Klan Kosova.

Hajnat kishin vjedhur një pikë të shitjes në orët e mbrëmjes.