“Do të bëhet mirë bre vallahin” – Labi takohet me Haradinajn, i thur fjalë të mëdha

“Do të bëhet mirë bre vallahin” – Labi takohet me Haradinajn, i thur fjalë të mëdha

Deputeti Labinot Tahiri, është takuar sot me kryeministrin në largim, Ramush Haradinajn.

Labi përmes Facebook ka treguar për takimin dhe ka thënë se Haradinaj është njeri i hekurt e i panënshtruar.

Do behet mirë bree vallahin”, ka shkruar Tahiri.

Kujtojmë që Ramush Haradinaj e kishte dekoruar me medaljen e Heroit Kombëtar, Gjergj Kastrioti – Skënderbeu, për kontributin e tij për qytetarët e Kosovës./Insajderi.com/