Donin ta arrestonin – sulmon zyrtarët policorë

Donin ta arrestonin – sulmon zyrtarët policorë

Policia kishte urdhër-arrest që ta arrestonin, por i dyshuari “rezistoi”, i sulmoi ata.

Ngjarja ka ndodhur në Ferizaj, të mërkurën – rreth orës 06:50, njofton Insajderi.

I dyshuari si dhe zyrtarët policorë morën tretman mjekësor – pas lëndimeve trupore.

Ndërsa, agresori menjëherë është dërguar në vuajtje të dënimit. /Insajderi.com