Drenicakja rrah ish-bashkëshortin

Drenicakja rrah ish-bashkëshortin

Një grua nga Skenderaji ka sulmuar fizikisht ish-bashkëshortin e saj.

Gjithë kjo situatë kishte ardhur pas një mosmarrëveshje në mes tyre.

Ajo është shoqëruar në stacionin policor.

Por, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt. /Insajderi.com