Drita dhe Gjilani i kanë ofruar pagë të majme Arbër Çybrjës, por një skuadër e tretë është futur në lojë

Drita dhe Gjilani i kanë ofruar pagë të majme Arbër Çybrjës, por një skuadër e tretë është futur në lojë

Kukësi u eliminua nga Kupat e Europës që në turin e parë dhe presidenti Safet Gjici ka nisur të bëjë skuadrën nga e para.

Përveç afrimeve, parashikohen dhe shumë largime nga verilindorët, që kanë nisur me Arbër Çyrbjan.

Mesfushorit anësor nuk iu rinovua kontrata dhe menjëherë pas ndeshjes me Debreçenin, kaloi si lojtar i lirë, më shumë në Insporti.com.