Duke tentuar t’iu ik kafshimit të qenëve, goditet nga vetura

Duke tentuar t’iu ik kafshimit të qenëve, goditet nga vetura

Pak minuta më parë një veturë ka goditur një këmbësor në rrugën C.

Sipas dëshmitarëve të rastit, ngjarja ka ndodhur për shkak se një i moshuar duke tentuar t’i ikte kafshimit të qenëve, u godit nga një veturë, e cila ishte me shpejtësi të madhe, shkruan Reporteri.net

Qytetarët shprehën pakënaqësinë e tyre, duke thënë se kjo është shqetësim i dyfshit, frika nga qentë dhe nga goditjet e veturave.

Kujtojmë që ekipet emergjente dhe policia ende nuk kanë dalur në vendin e ngjarjes, për ta trajtuar rastin.