Dy femra shqiptare e bëjnë për spital një mashkull turk

Dy femra shqiptare e bëjnë për spital një mashkull turk

Janë arrestuar dy femra shqiptare shtetase të Shqipërisë pasi që të dyja e kanë sulmuar fizikisht një burrë shtetas turk nga Gjermania.

Siç njofton policia, viktima dhe të dyshuarat kanë pranuar tretman mjekësor. Rasti ka ndodhur në fshatin Lubizhdë të Prizrenit, ndërkohë, me vendim të prokurorit të dyshuarat pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./ Insajderi.com