Përfundon takimi Kurti – Mustafa

Përfundon takimi Kurti – Mustafa

Pas dy orësh takim ka përfunduaur takimi në mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës.

Ende nuk dihet çfarë është diskutuar dhe a është arritur marrëveshja. Gazeta Insajderi është në vend të ngjarjes dhe shumë shpejt do të ju sjellë informacionet e fundit nga ky takim.

Ky takim ka filluar në orën 15:30. /Insajderi.com