E pakënaqur me trajtimin, një femër sulmon infermieren në QKUK

E pakënaqur me trajtimin, një femër sulmon infermieren në QKUK

Një femër ka sulmuar fizikisht infermieren në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovë, në shenjë pakënaqësie për përkujdesjen ndaj saj, njofton Insajderi.

Siç bën të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, ngjarja ka ndodhur të martën, rreth orës 00:40.

Lidhur me rastin është intervistuar e dyshuara dhe më pas është liruar në procedurë të rregullt.

“Është raportuar se e dyshuara femër kosovare e cila ishte nën përkujdesje të prindit të saj, në shenjë pakënaqësie për përkujdesje e njëjta e ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare – infermiere derisa ishte në kryerje të detyrës.

E dyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurort është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e PK-së./Insajderi.com