E përplasi të moshuarin me traktor dhe u largua

E përplasi të moshuarin me traktor dhe u largua

Policia ka arrestuar një 46 vjeçar këtë të shtunë pasi ditën e djeshme krijoi një aksident teksa po drejtonte një traktor ku pasagjer ishte dhe një 60 vjeçar.

Traktori u përmbys dhe i lënduar mbeti 60 vjeçari, ndërsa 46 vjeçari me incialet P.Ç, pasi kreu aksidentin, e la të plagosurin në vendngjarje dhe u largua.

Ngjarja ndodhi në Korçë dhe fatmirësisht 60 vjeçari me inicialet R.H arriti të shpëtojë.