E rrah gruan dhe ia dëmton veturën

E rrah gruan dhe ia dëmton veturën

Kishte një mosmarrëveshje me gruan e tij që rezultoi me rrahjen e saj.

Mllefi i burrit nga Vitia nuk përfundo me kaq – dëmtoi më pastaj edhe veturën e bashkëshortes.

Policia e Kosovës, ka njoftuar se e ka arrestuar agresorin.

Me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ndërsa, viktima ka marrë tretman mjekësor pas lëndimeve të pësuara. /Insajderi.com