E rrahu kunatën

E rrahu kunatën

Një femër ka sulmuar kunatën e saj të mërkurën në Rahovec rreth orës 16:30, njofton Insajderi.

E dyshuara është raportuar të jetë me të meta psikike. Ajo është dërguar për tretman mjekësor në Repartin e Neuropsikiatrisë.

Ndërsa viktima ka marrë disa lëndime dhe për këtë i është dashur një tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt. /Insajderi.com