E ther motrën e mitur

E ther motrën e mitur

Një vajzë agresore ka therur me thikë motrën e saj të mitur, njofton Insajderi.

Policia e ka arrestuar atë dhe ia ka caktuar masën e paraburgimit për katërdhjetë e tetë orë.

Ndërsa, viktima ka pranuar tretman mjekësor, njofton Insajderi.

Ngjarja ka ndodhur në Mitrovicë, të premten.

E gjithë situata kishte eskaluar pas një mosmarrëveshje në mes tyre. /Insajderi.com