Edhe 4 vdekje nga Covid-19 në Kosovë

Edhe 4 vdekje nga Covid-19 në Kosovë

Sot janë shënuar edhe 4 vdekje të reja nga virusi Covid-19 në Kosovë, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë të njohur IKSHPK nga postimi i çdoditshëm, ku jepen të dhëna mbi bilancin e Covid-19 brenda vendit.

Ditëve të fundit vazhdon të rritet numri i të infektuarve dhe të vdekurve në Kosovë./Insajderi.com