Edhe Lul Raka infektohet me Covid-19

Edhe Lul Raka infektohet me Covid-19

Infektologu i njohur, Lul Raka, ka rezultuar pozitiv me Coronavirus, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë të njohur vetë infektologu Raka, në një postim në profilin e tij në Facebook.

Raka ka thënë se pas disa simptomave të shfaqura tek gruaja e tij, i është nënshtruar testit dhe ka dal pozitiv ai sëbashku me gruan.

Tutje Raka ka thënë se vetë ai nuk ka simptoma dhe se është ne vetizolim./Insajderi.com