Ferizaj – Babai dhe gjyshi e rrahin, djali i raporton në polici

Ferizaj – Babai dhe gjyshi e rrahin, djali i raporton në polici

Një person nga Ferizaj ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti një ditë më parë ishte keqtrajtuar fizikisht nga babai dhe gjyshi i tij.

Sipas policisë, dy të dyshuarit janë intervistuar dhe njëri është liruar në procedurë të rregullt, kurse njëri prej të dyshuarve me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.