Ferizajasi sulmon nënën dhe motrën

Ferizajasi sulmon nënën dhe motrën

Policia raporton se në Ferizaj është arrestuar i dyshuari, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht motrën e tij dhe e kishte kanosur duke i thënë që të del nga shtëpia.

I dyshuari e ka kanosur me thikë edhe nënën e tij. Viktima ka marrë tretman mjekësor  në Emergjencën e Ferizajit.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.